×

 

×

Başka bir web sitesine yönlendirilerek Amgen.com.tr web sitesinden çıkış yapmak üzeresiniz.

Şu anda Amgen.com.tr ' den çıkıyorsunuz. Bağlantı verilen siteler Amgen ' in doğrudan kontrolü altında değildir ve bu web sitesinden bağlantı verilen diğer İnternet sitelerinde yer alan içerikten Amgen sorumlu değildir. Bağlantı veriliyor olması söz konusu sitelerde yer alan materyallerin Amgen tarafindan tasvip edildiği imasını taşımamakta ve Amgen bağlantı verilen web sitelerini ziyaret etmenizle ilgili olarak hiçbir yükümlülük kabul etmemektedir.

İş İmkanları

Biyoteknolojinin öncülerinden Amgen insanlar için tedaviler keşfeden, geliştiren ve bunları pazara sunan bir firmadır. İlaçlarımız milyonlarca hastanın kanser, böbrek hastalığı, romatoid artrit ve diğer ciddi hastalıklara karşı mücadelesinde yardımcı olmuştur.

Dünyadaki insanların yaşam kalitesini yükseltmek amacı taşıyan bir kuruluş olarak, Amgen, farklı, başarılı ve kararlı insanları kapsayan bir ortamı teşvik eder. Birbirlerine saygı duyan ama aynı zamanda kazanmak için yoğun rekabet eden insanları. Birlikte, Amgen değerlerini yaşayarak hastalara hizmet vermek için bilimi ilerletmeye devam ediyoruz.

Sizi sitemizin İş Olanakları bölümünü keşfetmeye ve Amgen'ın çalışmak için neden harika bir yer olduğunu öğrenmeye davet ediyoruz.

Yurtiçi iş olanakları için başvurularımız www.kariyer.net üzerinden de yapılmaktadır.