×

 

×

Başka bir web sitesine yönlendirilerek Amgen.com.tr web sitesinden çıkış yapmak üzeresiniz.

Şu anda Amgen.com.tr ' den çıkıyorsunuz. Bağlantı verilen siteler Amgen ' in doğrudan kontrolü altında değildir ve bu web sitesinden bağlantı verilen diğer İnternet sitelerinde yer alan içerikten Amgen sorumlu değildir. Bağlantı veriliyor olması söz konusu sitelerde yer alan materyallerin Amgen tarafindan tasvip edildiği imasını taşımamakta ve Amgen bağlantı verilen web sitelerini ziyaret etmenizle ilgili olarak hiçbir yükümlülük kabul etmemektedir.

İş İmkanları

Biyoteknolojinin öncülerinden Amgen insanlar için tedaviler keşfeden, geliştiren ve bunları pazara sunan bir firmadır. İlaçlarımız milyonlarca hastanın kanser, böbrek hastalığı, romatoid artrit ve diğer ciddi hastalıklara karşı mücadelesinde yardımcı olmuştur.

Dünyadaki insanların yaşam kalitesini yükseltmek amacı taşıyan bir kuruluş olarak, Amgen, farklı, başarılı ve kararlı insanları kapsayan bir ortamı teşvik eder. Birbirlerine saygı duyan ama aynı zamanda kazanmak için yoğun rekabet eden insanları. Birlikte, Amgen değerlerini yaşayarak hastalara hizmet vermek için bilimi ilerletmeye devam ediyoruz.

Sizi sitemizin İş Olanakları bölümünü keşfetmeye ve Amgen'ın çalışmak için neden harika bir yer olduğunu öğrenmeye davet ediyoruz.

Yurtiçi iş olanakları için başvurularımız www.kariyer.net üzerinden de yapılmaktadır.

 

AMGENERATION GENÇ YETENEK PROGRAMI

 

Amgen Türkiye ve Gensenta,

Genç Yetenekleri Amgeneration ile

Geleceğe Hazırlıyor!

Dünyanın önde gelen biyoteknoloji şirketlerinden Amgen, Türkiye’deki yeni mezunlara özel bir genç yetenek programı başlattı. “Bilime ve Hayal Gücüne İnananların Jenerasyonu” sloganıyla yola çıkan Amgeneration, yeni mezunlara jenerasyon etiketleriyle sınırlanmadıkları özgür, keyifli, gelişim dolu bir kariyer programı vaat ediyor. İçinde rotasyon, global etkileşim ve sosyal sorumluluk projelerinin de yer aldığı programın detayları Amgen Türkiye sosyal medya hesaplarında.

   

100'den fazla ülkede 20 binin üzerinde çalışanıyla 1980'den beri yeni tedaviler keşfeden, geliştiren ve bunları tıbbın hizmetine sunan bir biyoteknoloji şirketi olan Amgen, 2012 yılından beri var olduğu Türkiye pazarında, genç yetenekler için önemli fırsatlar sunuyor. Amgeneration adı verilen genç yetenek programı, hem Amgen’de hem de yine aynı çatı altındaki jenerik ilaç üreticisi ve Türkiye’nin ilk biyobenzer üreticilerinden olan Gensenta‘daki programları kapsıyor. Toplam beş farklı programdan oluşan Amgeneration’da farklı ilgi alanı, akademik geçmiş ve yetkinlikteki gençler için kariyer yolları bulunuyor. Trainee, Science Services, Enabling Functions, Technical Operations, Commercial adlı bu programlar ilaç dünyasına adım atmak isteyenler için uzmanlık alanlarına uygun olarak ayrılmış durumda.

İlginiz için teşekkür ederiz, açılacak ilanları sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.