×

 

×

Başka bir web sitesine yönlendirilerek Amgen.com.tr web sitesinden çıkış yapmak üzeresiniz.

Şu anda Amgen.com.tr ' den çıkıyorsunuz. Bağlantı verilen siteler Amgen ' in doğrudan kontrolü altında değildir ve bu web sitesinden bağlantı verilen diğer İnternet sitelerinde yer alan içerikten Amgen sorumlu değildir. Bağlantı veriliyor olması söz konusu sitelerde yer alan materyallerin Amgen tarafindan tasvip edildiği imasını taşımamakta ve Amgen bağlantı verilen web sitelerini ziyaret etmenizle ilgili olarak hiçbir yükümlülük kabul etmemektedir.

Misyon, Değerlerimiz ve Davranış Kuralları

Misyonumuz: Hastalar için çalışmak

Değerlerimiz:

Bilim Odaklı Olmak

Başarımız, bilimsel yaratıcılık, bütünlük ve sürekli gelişime dayanır. Bilimsel metod, bizim için doğru deneyi tasarlamaya, veriyi analiz etme ve toplamaya dayalı; rasyonel ve açık bir süreçtir. Bu anlayış, tüm bölümlerimizde bu şekilde uygulanır.

Rekabetçi Olmak ve Başarmak

Yüksek kalitede iş sonuçlarını başarmak için zamana, kendi geçmiş başarılarımıza ve rakiplerimize karşı yarışırız. Başarmak için hesaplanabilir riskler alırız. Rekabeti sürdürürken, müşterilerimiz, ortaklarımız ve birbirimizle olan iş ilişkilerimizde yüksek etik standartları gözetiriz.

Hastalar, Çalışanlarımız ve Hissedarlarımız için Değer Yaratmak

Hastalarımız, çalışanlarımız ve hissedarlarımızın hayatına değer katmayı hedefleriz. Amgen olarak, çalışanların tam potansiyeline ulaşması için fırsatlar sunan bir iş ortamı yaratırız. Hastalarımız, çalışanlarımız ve hissedarlarımızın ihtiyaçlarını dengelerken; hissedarlarımıza uzun dönemli getiri sağlamaya çabalarız.

Etik Olmak

Ürünlerimiz, servislerimiz ve iletişimimizde en yüksek etik standartları sağlarız.

Birbirimize Güven ve Saygı Duymak

Her görev ve her çalışanımız değerlidir. Bu bakış açısı ile katılımcı, saygılı, bireysel sorumluluk ve değerler çeşitliliği sunan bir ortam yaratır; çeşitli, yetenekli ve bağlı çalışanları çekeriz. Güveni, bireysel girişim ve kaliteli sonuçlar elde ederek güçlendiririz.

Kaliteyi Sağlamak

İşimizin temelinde kalite yatar; en yüksek kalitede bilgi ve kişilerle çalışır, yüksek kalitede ürün ve servis sunarız.

Takım Olmak

Bilimsel buluşları, laboratuvardan kliniğe ve buradan da hastalarımıza eriştirmek; hastalarımız, çalışanlarımız ve hissedarlarımız için en yüksek değer yaratmak için takım olarak hızlı çalışırız. Takım yapımız, tüm birimlerin büyük resmi görmesi ve çalışanlarımızın tam potansiyellerine ulaşmalarını sağlamak için fırsat yaratır.

İşbirliği, İletişim İçinde Olmak ve Sorumluluk Almak

Liderlerimiz, önemli kararlar alınırken tüm paydaşları sürece dahil eder, çeşitli fikirleri, çatışan görüşleri ve açık iletişimi içtenlikle kabul ederler. Alınan kararların iletişimini açık ve zamanında yaparlar. Bir karar verildiğinde, kararın uygulanmasından ve sonuçlarından hem yönetici hem de ekibi sorumludur.

Davranış Kuralları’na ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.