×

 

×

Başka bir web sitesine yönlendirilerek Amgen.com.tr web sitesinden çıkış yapmak üzeresiniz.

Şu anda Amgen.com.tr ' den çıkıyorsunuz. Bağlantı verilen siteler Amgen ' in doğrudan kontrolü altında değildir ve bu web sitesinden bağlantı verilen diğer İnternet sitelerinde yer alan içerikten Amgen sorumlu değildir. Bağlantı veriliyor olması söz konusu sitelerde yer alan materyallerin Amgen tarafindan tasvip edildiği imasını taşımamakta ve Amgen bağlantı verilen web sitelerini ziyaret etmenizle ilgili olarak hiçbir yükümlülük kabul etmemektedir.

Tuba Okutulmuş, Amgen Türkiye kadrosuna katıldı

Türkiye ilaç sektörünün en büyük yatırımcılarından Amgen, Tuba Okutulmuş’u Türkiye kadrosuna dahil etti. Tuba Okutulmuş, Amgen Türkiye Kurumsal İlişkiler Müdürü olarak atandı.


Mustafa Nevzat İlaç’ı 2012 yılında 700 milyon dolar yatırımla satın alarak, son 5 yılda tüm sektörler arasında Türkiye’ye en fazla doğrudan yatırım yapan firmalardan biri olan Amgen, Türkiye kadrosuna yeni bir isim daha ekledi. Daha önce YASED, Altınbaş Holding ve MPR Halkla İlişkilerdeki yöneticilik görevlerini takiben ilaç sektöründe uzun yıllar görev yapan Tuba Okutulmuş, Amgen Türkiye Kurumsal İlişkiler Müdürü olarak şirket kadrosuna dahil oldu.

Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu olan Tuba Okutulmuş, uzun yıllar AİFD ve Novartis Türkiye’de İletişim ve Kurumsal İlişkiler alanında çeşitli görevlerde bulundu. Okutulmuş, son olarak Petrol Ofisi A.Ş. Kurumsal İletişim ve Sürdürülebilirlik Müdürü olarak görev yapmaktaydı.