×

 

×

Başka bir web sitesine yönlendirilerek Amgen.com.tr web sitesinden çıkış yapmak üzeresiniz.

Şu anda Amgen.com.tr ' den çıkıyorsunuz. Bağlantı verilen siteler Amgen ' in doğrudan kontrolü altında değildir ve bu web sitesinden bağlantı verilen diğer İnternet sitelerinde yer alan içerikten Amgen sorumlu değildir. Bağlantı veriliyor olması söz konusu sitelerde yer alan materyallerin Amgen tarafindan tasvip edildiği imasını taşımamakta ve Amgen bağlantı verilen web sitelerini ziyaret etmenizle ilgili olarak hiçbir yükümlülük kabul etmemektedir.

Amgen Türkiye’nin İnsan Kaynakları Lideri Filiz Kozcağız oldu

Amgen Türkiye’nin İnsan Kaynakları Lideri görevine İnsan Kaynakları alanında uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip olan Filiz Kozcağız getirildi.

Biyoteknoloji şirketi Amgen’ın Türkiye İnsan Kaynakları Lideri Filiz Kozcağız oldu. Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan Kozcağız SmithKline Beecham İlaç’da İnsan Kaynakları kariyerine başladı. Ardından Boehringer Ingelheim’da 18 yıl boyunca İnsan Kaynakları’nın farklı alanlarında görev yapmış, bu süre içinde bir dönem META Bölgesi Ücretlendirme ve Expat Müdürü olarak bölgenin ücretlendirme stratejilerinin oluşturulması ve yönetilmesinde tecrübe kazanmıştır. Boehringer Ingelheim'deki 18 yıllık tecrübesinin ardından Amgen Ailesi’ne katılan Filiz Kozcağız, Amgen Türkiye İnsan Kaynakları Lideri olarak Türkiye Amgen’dan ve Mustafa Nevzat Ticari Operasyonlardan sorumlu olacak.